*** Hotel Jasmín ubytování Praha 9

Hotel Praha 9 Jasmín Hotel Jasmín je standartní turistický hotel v klidném prostředí Prahy je vzdálený cca 15 minut jízdy autem od historického centra města. Dobré spojení městskou hromadnou dopravou. Hotel Jasmín je ideální svojí snadnou dostupností historických památek a kultury v Praze.

Hotel Praha 9 ubytování Jasmín :
Ubytování máme pro Vás připravené ve 2 jednolůžkových, 40 dvoulůžkových a 30 třílůžkových pokojích, které se nachází ve 2 budovách. Celková kapacita hotelu Jasmín je 172 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vanou nebo sprchovým koutem,televize se satelitním příjmem, rádiem a telefonem s přímou provolbou.

Ubytování Praha 9 hotel Jasmín Restaurace :
K zajištění stravovacích a občerstvovacích služeb je k dispozici restaurace s kapacitou 72 míst. Restaurace je vhodná svoji kapacitou a zkušenostmi pro stravování skupin, připravíme pro vás speciality, které zdobí náš jídelní lístek. Každé ráno se podává snídaně formou švédského stolu v ceně ubytování. Jsme připraveni splnit všechna Vaše přání ať už při jednoduchém obědě či jakékoli soukromé nebo firemní oslavě.

Praha 9 ubytování hotel Jasmín popis služeb :
V recepci je k dispozici směnárna a prodej upomínkových předmětů. Pro hosty jsou k dispozici parkovací místa. V blízkosti hotelu se nachází plavecký bazén, diskotéka a pizzerie. Recepce zajišťuje také okružní jízdy po Praze, výlety za kulturními památkami do různých míst po celé České republice, a to včetně průvodce, dále spolehlivé taxi na letiště i po městě a jiné služby.

Hotel Jasmín ubytování v Praze služby :
recepce 24 hodin denně
transfer peněz prostřednictvím Western Union zařídí recepce hotelu
hotelová směnárna
praní a žehlení prádla
prodej upomínkových předmětů (sklo, puzzle aj.)
denní i noční prodej alkoholických či nealkoholických nápojů, hygienických potřeb, cigaret, pohledů, známek, jízdenek atd.
možnost využití telefonu, faxu a kopírovacího stroje
zapůjčení žehličky, žehlícího prkna, deštníku
úschova zavazadel zdarma v uzamykatelné místnosti hotelu
dopravu do nejbližšího sportovního klubu, kde můžete využít golfový trenažer, tenisové kurty, squash, whirpool, saunu a fitnesss, bowling
využití parkovacích míst
zprostředkování pronájmu automobilu firmou SIXT

Hotel Jasmín zajištění taxi služby s fixním ceníkem důležitých míst :
Letiště: 800,- Kč
Hlavní nádraží: 650,- Kč
Staré město: 480,- Kč
Nádraží Holešovice: 480,- Kč
Karlův most: 480,- Kč
Malá Strana: 580,- Kč
Pražský Hrad: 580,- Kč

Hotel Jasmín rezervace :
okružních jízd Prahou autokarem či parníkem
poznávacích výletů mimo Prahu ( Karlovy Vary, Konopiště, Karlštejn, Terezín, Kutná Hora, Český Krumlov, České
Budějovice
kulturník akcích (divadlo, muzeum, galerie)
Hotel Praha 9 Jasmín - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 9 Jasmín - disponuje restauracíHotel Praha 9 Jasmín -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 9 Jasmín - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 9 Jasmín - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 9 Jasmín - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 9 Jasmín - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou